Noti – wyjątkowe meble produkowane ręcznie w Polsce

Na https://noti.pl znajdziesz wszystko, co warto wiedzieć o marce Noti.

Urządzając wnętrze, czy to po renowacji mieszkania czy w nowym domu, staramy się zagospodarować jego powierzchnię nowocześnie oraz funkcjonalnie. Zarazem pragniemy, by wnętrza pokazywały naszą indywidualność, a to nie zawsze jest możliwe, gdy urządzamy się korzystając z mebli wytwarzane w dużych ilościach przez popularnych na całym świecie producentów. Lecz świat wyposażenia wnętrz jest znacznie większy aniżeli sobie to wyobrażamy. Polacy również mogą się pochwalić wyjątkowymi, gustownymi kolekcjami mebli, produkowanymi m.in. przez markę Noti z Poznania.

Designerskie meble Noti do przestrzeni firmowych, jak i prywatnych

Noti to producent mebli, działający na rodzimym rynku już od przeszło 15 lat i od początku jego celem jest, by oferowane przez niego meble były wygodne, proste, a równocześnie szykowne i, co najważniejsze, żeby charakteryzowała je solidność. Marka współpracuje z najlepszymi designerami, którzy kreują swoje wzory z pasją, starając się, aby zawsze odpowiadały one na potrzeby użytkownika. Reprezentatywną zaletą mebli marki Noti jest to, że świetnie sprawdzają się w zarówno w przestrzeniach mieszkalnych, jak i biurowych oraz firmowych. Wyjątkowe meble Noti wykonywane są manualnie z najlepszych materiałów, przy czym produkcja prowadzona jest z zachowaniem troski o ekologię, między innymi poprzez zastosowanie technologii zmniejszających skalę wykorzystania energii.

Kolekcje Noti – gdzie można je nabyć?

Noti oferuje sprzęty, stanowiące interesującą interpretację postrzegania tradycyjnych mebli, czego przykładem mogą służyć sofy z kolekcji Bouli bądź siedziska z linii Stone czy Comfee. Na stronie Noti umieszczony został konfigurator, w którym można zobaczyć wszelkie wariacje mebli z konkretnej kolekcji i dobrać te odpowiadające koncepcji aranżacji danego pomieszczenia. Wyjątkowym meblom tego producenta można przyjrzeć się na żywo w showroomie NOTI STUDIO w Warszawie oraz w Galerii NOTI w Poznaniu i we Wrocławiu. Poza tym meble Noti oferowane są w partnerskich salonach meblowych zlokalizowanych w całej Polsce, między innymi w Krakowie, w Kielcach oraz w Gdańsku.

Źródło fotografii: https://noti.pl

Lokalizacja firmy:
Noti
NOTI Sp. z o.o.
ul. Sowia 19
62-080 Tarnowo Podgórne

Tel.: +48 61 89 66 480
E-mail: [email protected]