Meble kuchenne na wymiar, czy kuchnia modułowa?

Jeśli ciekawi Cię dobra oferta kuchni na wymiar, zajrzyj na https://archidom.com.pl/.

Kuchnie na indywidualne zamówienie i kuchnie modułowe to dwa modne sposoby na urządzenie kuchni. Każdy z nich ma swoje minusy i zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na indywidualne zamówienie vs modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi kompletami mebli kuchennych, które można łatwo zainstalować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, które chcą błyskawicznie oraz bez trudu umeblować własną kuchnię. Są jakkolwiek przeważnie mniej elastyczne niż kuchnie na zamówienie oraz są w stanie mieć ograniczone możliwości przystosowania do indywidualnych potrzeb i preferencji. Niebanalne wnętrze i konkretne oczekiwania internautów w dużym stopniu ograniczają walory kuchni modułowych.
Planowanie kuchni na wymiar to profesjonalna usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do wymogów i preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na zamówienie może być właściwym rozwiązaniem, bo pozwala idealnie zaadaptować ją do potrzeb i oczekiwań użytkowników oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o formacie, układzie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, to naturalnie dzięki czemu kuchnia będzie funkcjonalna i ergonomiczna. Kuchnia na wymiar jest również dobrym rozwiązaniem, jeżeli potrzebuje się uzyskać fenomenalny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia i perfekcyjnie wkomponować ją w aranżację całego mieszkania.

Studio kuchni – jak wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, zgrabnych i współczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub też okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na indywidualne zlecenie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wyselekcjonowanych materiałów.

Lokalizacja firmy:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]