Uszkodzony iPhone może znowu działać! Dostarcz go do Serwisu Apple Warszawa

Sprawdź, kto oferuje wymianę szybki iPhone 7.

Laptopy, telefony i tablety są dzisiaj nierozerwalnym elementem naszego życia prywatnego oraz zawodowego, stąd nabywając te akcesoria najczęściej staramy się wybierać te godne zaufania. Taką reputacją szczycą się od wielu lat urządzenia firmy Apple, które mimo dość znacznej ceny w porównaniu do produktów konkurencyjnych marek, każdego roku zyskują sobie miliony kolejnych użytkowników. Jednakże nawet sprzęt najwyższej klasy może przestać poprawnie działać lub uleć uszkodzeniu w wyniku intensywnego używania. Ale nie znaczy to, iż natychmiast powinno się wymienić go na nowy – wystarczy wszak przynieść go do serwisu Apple.

Potrzebujesz wymienić baterię? Przynieś smartfon do Serwisu iPhone Warszawa

Ci, którzy korzystali z produktów Apple wiedzą, że sprzęt ten pracują płynnie przez wiele lat, jednak nawet one nie oprą się uszkodzeniom, które powstają z ich nieostrożnego użytkowania. Serwis iPhone Warszawa dzień w dzień przyjmuje zlecenia na wymianę baterii, która z czasem słabo się ładuje, wymianę szybki tylnej oraz przedniej, zbitych na skutek upuszczenia telefonu z wysokości czy wymianę innych delikatnych elementów jak niereagujący przycisk głośności lub uszkodzone gniazdo ładowarki. Nasi specjaliści pomogą też w przypadku zalania telefonu iPhone czy potrzeby odzyskania z niego straconych danych.

Serwis Apple Warszawa – telefon możesz przysłać do naprawy kurierem

Tak długo jak iPhone ma obowiązującą gwarancję sporą część napraw bez problemu zlecimy w autoryzowanych punktach serwisowych Apple. Trudności zaczynają się po zakończeniu gwarancji, dlatego że likwidacja nawet niewielkich usterek w autoryzowanym punkcie może wygenerować niemałe koszty, na które nie wszyscy mogą sobie pozwolić. Całe szczęście na terenie naszego kraju, przeważnie w większych miastach jak Warszawa, działają serwisy Apple realizujące naprawy pogwarancyjne, w których eksperci z wieloletnim doświadczeniem nawet w godzinę potrafią dokonać naprawę telefonów tej marki starej i nowej generacji, wyprodukowanych w okresie zeszłej dekady, jak np.:
– iPhone 5S/SE;
– iPhone 6, 6S oraz 6 Plus;
– iPhone 7 i 7 Plus;
– iPhone 8 i 8 Plus +;
– iPhone X, XS, XS MAX oraz XR;
– iPhone 11, 11 Pro i 11 Pro Max;
– iPhone 12, 12 Pro i 12 Pro Max;
– iPhone SE 2020;
– iPhone 13, 13 Pro i 13 Pro Max, 13 Mini.

Jeśli w sąsiedztwie miejsca zamieszkania nie ma serwisu serwisu Apple i nie masz możliwości telefonu dostarczyć osobiście do punktu, szukaj ekspertów, którzy przyjmują zamówienia serwisu iPhone’ów wysłanych kurierem. Takim punktem jest między innymi Wymiana Szybki Serwis iPhone Warszawa.

Lokalizacja firmy:
Wymiana Szybki - Serwis iPhone Warszawa | Serwis Apple
ul. Szpitalna 5
00-031 Warszawa

Mob.: +48 733 161 555