Twoja firma w Mapach Google – wirtualny spacer 3D

Tu otrzymasz rzetelną pomoc fachowców w dziedzinie wykonania wirtualnego spaceru 3D.

Promocja firmy w Mapach Google to aktualnie obowiązkowy punkt reklamy marki w sieci. Z jej pomocą stajemy się widoczni dla osób wyszukujących konkretnej usługi w danej lokalizacji i umożliwia to zdobycie wielu klientów. Istnieje świetny sposób, żeby wśród sporej ilości podobnych przedsiębiorstw w naszej miejscowości wyróżnić się na Mapach Google i zdystansować konkurentów. Ale czym jest wirtualny spacer 3D? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google jest jeszcze bardziej skuteczna? Czy należy w niego zainwestować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działa promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google polega na uzupełnieniu wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danej lokalizacji. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google jako pinezka i wyświetlani użytkownikom, którzy poszukują konkretnych usług, marek czy przedsiębiorstw. Jednakże sama widoczność w tym miejscu może nie wystarczyć, by zdystansować konkurencyjne marki i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka dodatkowych kroków, które pomogą nam sprawniej się reklamować. Bezsprzecznie należy do nich uzupełnienie w wizytówce Google Moja Firma odpowiedniego opisu firmy, adresu strony internetowej firmy, dodanie estetycznych zdjęć oraz wszelkich aktualnych informacji. Istnieje też inna świetna metoda na promocję naszej firmy w Google Maps, dzięki której wyróżnimy się z tłumu wielu marek, ponieważ nadal mało firm ją stosuje. Jest to wirtualny spacer po firmie, który można wstawić obok tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Promocja firmy w Mapach Google poprzez wirtualny spacer VR

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale przedstawiający nasze biuro bądź lokal. Za pośrednictwem wirtualnego spaceru możemy chodzić po korytarzach i obejrzeć pomieszczenia. Taki wirtualny spacer możemy także odbywać na różnych urządzeniach np. telefonach komórkowych lub w okularach VR. Umożliwia to potencjalnemu klientowi wygodne i szybkie sprawdzenie wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Chociaż technika ta jest prosta do wykonania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu użytkowników. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw postanawia ją wykorzystać, pomimo tego, iż wirtualny spacer Google ma bardzo wiele zalet i jest skutecznym sposobem na efektywną promocję firmy w Mapach Google oraz wyprzedzenie konkurencji w danej lokalizacji. Powinno się uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, gdyż sama wyszukiwarka promuje wizytówki posiadające profesjonalnie wykonane zdjęcia wysokiej jakości czy wirtualne spacery. Również klienci, mając możliwość zwiedzenia naszej firmy, restauracji czy gabinetu medycznego, częściej przekonają się do skorzystania z naszej oferty. Raz wyłożone fundusze na wykonanie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]