Szkolenia biznesowe bez kawy? Nie zapomnij o cateringu firmowym!

Catering dla firm - usługa na miarę waszych potrzeb.

Konferencja, rozmowy biznesowe albo warsztaty – każda pokaźniejsza firma niechybnie w końcu stanie przed koniecznością organizacji takiego eventu. Łączy się to z licznymi zadaniami, które zazwyczaj nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez pracujące tam osoby, jak m.in. przygotowanie przekąsek oraz napojów dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na urządzanym spotkaniu ma pojawić się mnóstwo osób, wypada zamówić na tę okazję usługę cateringu biurowego.

Catering dla firm – zagwarantuj zaproszonym na kurs napoje i przekąski

Sympozja oraz kursy biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 6-9 godzin, często także przez kilka kolejnych dni. Ich uczestnicy odbierają dokładny harmonogram wykładów, pomiędzy którymi wyznaczone są średnio trzy niezbyt długie przerwy, podczas których ciężko jest spożyć większy posiłek w najbliższej restauracji. Z tej przyczyny tak istotne jest zagwarantowanie gościom napojów oraz drobnych przekąsek, które mogą szybko zjeść w czasie przerwy, a o ile organizator pozwoli, także zanieść na salę wykładów. Przedsiębiorstwa świadczące usługę cateringu firmowego zajmują się wyposażeniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z małym poczęstunkiem, które można skonsumować nie bojąc się o zabrudzenie dłoni czy koszuli. W ramach oferty cateringu biurowego dostarczane są także urządzenia do przygotowania ciepłych napojów.

Bufet kawowy – istotna część kursów biznesowych

Przerwy kawowe są nadzwyczaj ważne, dają wszak uczestnikom chwilę rozluźnienia po wielu godzinach wytężonego skupienia. Oprócz tego jest to również możliwość nawiązania rozmowy z innymi gośćmi i przedyskutowania w mniejszym gronie problemów roztrząsanych na kursie. Automat z kawą i innymi napojami, który widuje się na stołówkach biurowców, nie ma szans sprostać perfekcyjnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych sympozjów bądź płatnych wykładów nie mogą przecież pić z papierowych pojemniczków, spożywając przyniesione z domu lub kupione po drodze w na stacji benzynowej kanapki. Wynajęcie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż szkolenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zatroszczył się też o dobre samopoczucie partycypantów.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]