Sklep WooCommerce – łatwa obsługa i duży wybór wtyczek

Więcej w temacie sklepu WooCommerce na wpmagus.pl.

Posiadasz firmę i planujesz poszerzyć jej działalność o sklep internetowy? Jeśli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, jak również jeśli nie posiadasz w ogóle strony www i startujesz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – zalety tej wtyczki

Ze względu na to, jak ogromną popularność zyskały witryny projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, że w konsekwencji opracowano wtyczkę umożliwiającą na uruchomienie sklepu online na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bowiem tak nazywa się owa wtyczka, ma dużo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można w mgnieniu oka spersonalizować z stosując darmowe lub płatne motywy, a jego obsługa jest prosta. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod różne wyszukiwarki, co sprawia, iż jest większa szansa na zdobycie wysokich pozycji w wynikach organicznych, a tym samym szybciej dać się znaleźć pokaźniejszemu kręgowi nabywców. Za sprawą instalacji stosownych wtyczek zwiększa się również elastyczność sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić użytkownikom wniesienie opłaty za towary m.in. przez Transferuj.pl czy Przelewy24.pl. WooCommerce umożliwia też ewaluację sprzedaży (opracowanie przeróżnego typu statystyk) i zespolenie z usługami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce zostaw profesjonalistom

Tworzenie sklepów WooCommerce rekomendujemy zostawić ekspertom, którzy nie tylko przystosują wybrany szablon do indywidualnych preferencji klienta, ale również zatroszczą się o użycie wyłącznie koniecznych, wypróbowanych wtyczek, ochronę sklepu przed atakami hakerskimi i właściwą semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce eksperci zbudują także blog, na którym łatwo można informować odbiorców o nowych produktach oraz promocjach lub publikować poradniki i omówienia oferowanych towarów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]