Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Jeśli potrzebujesz pomocy fotografa Google, skieruj się na www.fotografsv.pl.

Wirtualne spacery po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a wiele podmiotów coraz częściej zleca opracowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja wirtualnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i zwiększy zyski naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego przygotowanie powinno się powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie, a także wykonania materiałów zdjęciowych, które zostaną dodane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia standardy jakościowe Google, a więc charakteryzuje się profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby zdobyć certyfikat musi opublikować przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (spełniających kryteria Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu warto postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy postawić na fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości fotografii, z pewnością potrafi sporządzić rewelacyjne panoramy 360 czy wirtualne spacery Google Street View. Tym samym nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna także wytyczne dotyczące przygotowania takich fotografii i samo zamówienie wypełni sumiennie. Fotograf zalecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek długofalowej oraz konstruktywnej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nierzadko dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć oraz wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne fotografie wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, sporządzić materiały na pozostałe serwisy np. YouTube lub Facebook, wesprzeć nas podczas zakładania i uzupełniania wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest dużym atutem.

Gdzie szukać fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy znaleźć w sieci, na przykład wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po określeniu miejscowości otrzymamy dane rekomendowanych fotografów z danego regionu. Fotograf Google może dodatkowo reklamować się szczególnym logo, które informuje, że dysponuje on stosownymi umiejętnościami i jest profesjonalistą w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]