Profesjonalne sprzątanie grobów

Chcesz sprawdzić, kto oferuje opiekę nad grobami Kraków? Nie zwlekaj! Koniecznie skieruj się na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków naszych bliskich jest świadectwem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – także, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tym samym miejscu, gdzie żyjemy. Największe problemy zaczynają się jednak, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich przypadkach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że miejsca spoczynku są skazane na to, by pozostać zaniedbane – doskonałym wyjściem będzie wtedy płatna opieka nad grobami. Na czym polega taka usługa?

Popularność opieki nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na taką usługę stawiają nie tylko osoby, którym brakuje czasu – wśród klientów działających w tym sektorze firm nietrudno znaleźć również emerytów, którzy na sprzątanie grobów swoich krewnych po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których domeną jest opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, czyli montaż siedzeń lub doradztwo przy dopełnieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, które będziemy musieli zapłacić pracownikom opiekującym się nagrobkami naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależą w szczególności od rodzaju pomocy – jeśli wybieramy tylko jednorazowe czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Gdy jednak chcielibyśmy, by firma czyściła grób co miesiąc, powinniśmy pogodzić się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Należy też dodać, że stawki zależne są także od gabarytów nagrobków, zaś najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie wieloosobowych grobowców.

Lokalizacja firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]