Pozycjonowanie w skrócie

Pozycjonowanie stron www - usługa dla Ciebie

Pozycjonowanie stron to wielorakie działania ,które dążą do poprawienia obecności stron w bezpłatnych wynikach wyszukiwania. Im wyższą pozycję zajmie strona w SERP, tym więcej odwiedzin na witrynie, co w rezultacie powinno skutkować zwiększeniem dochodów firmy. Innym atutem tego działania jest budowa rozpoznawalności produktu, usługi albo samej marki.

Algorytm Google ocenia każdą stronę www pod kątem mniej więcej 200 najrozmaitszych faktorów. Rezultat tej diagnozy wpływa na to, na którym miejscu strona albo jej podstrona pokaże się użytkownikom przeglądarki w wynikach wyszukiwania na daną frazę. Za kluczowe czynniki rankingowe fachowcy ds. SEO uznają między innymi PageSpeed, jakość treści, a takżelinkowanie (wewnętrzne oraz zewnętrzne).

Wstukując w wyszukiwarkę Google jakieś słowo, użytkownik dostaje wykaz stron, których treść została uznana za najlepszą odpowiedź na powyższe hasło. Jakie adresy wyświetlają się w SERP wyżej niż inne? Najczęściej te, których zawartość jest niepowtarzalna i starannie wypełniona przemyślanymi frazami kluczowymi. Na pozycje wpływ ma również właściwie zoptymalizowanie kodowanie, szybkość wczytywania się strony (nie tylko w wersji na desktop, lecz i urządzeniach przenośnych), a także liczba linków prowadzących do naszej witryny.

Pozycjonowanie stron i sklepów www – zleć je fachowcom z firmy SEO

Algorytm Google regularnie jest poprawiany, w związku z tym zaleca się oddać pozycjonowanie stron oraz sklepów www specjalistom. Dobrym wyborem będzie agencja SEO, która ma kilkuletnie doświadczenie w tym obszarze. W takich firmach pracuje szereg specjalistów nie tylko od optymalizacji, ale także marketingu internetowego czy programowania. Pozostawiając pozycjonowanie podmiotowi zewnętrznemu zaoszczędzone czas i środki można zaprząc w inne działania, które dodatkowo rozwiną firmę.

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych w Google – usługa na miarę XXI wieku

Pozycjonowanie to w głównej mierze usługa skierowana do administratorów stron www, których zadaniem jest dotarcie do klienta i sprzedaż produktów lub usług firmy. Decydując się dowolny biznes niemądrze jest obecnie nie założyć strony firmowej bądź ją utworzyć, jednak nie dbać o jej pozycjonowanie. Biznesowi rywale nie ustają w walce o dotarcie do nowych klientów. Według szacunków prawie 97% klientów szuka online opinii o lokalnych markach, co klarownie wskazuje do jak szerokiej grupy klientów można w ten sposób dotrzeć. A wyświetlenie się adresu strony lub sklepu w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania w przeglądarce niesamowicie zwiększa szansę, że klient wybierze nasze usługi.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]