Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Popularność internetu oraz prostota korzystania z niego w celu wyszukania potrzebnych usług i artykułów przyczyniła się do tego, iż każda firma chce teraz być zauważalną w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż klienci do nas trafią – ważna jest bowiem widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Dużo małych przedsiębiorstw, które funkcjonują wyłącznie na określonym obszarze czy też nawet w jednym mieście, na przykład w Krakowie bądź w Gdańsku, zastanawia się, czy opłaca się im pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Tymczasem odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne stron to szansa dla mniejszych podmiotów

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów stacjonarnych używają na ogół fraz lokalnych, innymi słowy zawierających nazwę jakiegoś miasta, np. “ciastkarnia kraków”, “sklep z elektroniką kraków” lub “wizażystka kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług docelowym klientom, rezydującym w konkretnej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla firm regionalnych ma wszelkie cechy standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO skierowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, m.in. przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści oraz zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Krakowska agencja SEO4.net zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i tworzeniem stron internetowych od ponad 10 lat. Przez te lata gruntownie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy licznym regionalnym biznesom poprawić widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych klientów. Oferujemy wszechstronne strategie SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, optymalizację techniczną strony, a także rozbudowę treści. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a za pomocą autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać codziennie efekty pozycjonowania.

Lokalizacja firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]