Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking Balice - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na pandaparking.pl.

Podróż samolotem staje się coraz popularniejszym środkiem transportu, wybieranym często przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, by rozpocząć podróż musimy dojechać na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do lotniska. Wielu z nas jednak preferuje skorzystać z prywatnego samochodu, lecz to rodzi problem: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Zostaw samochód pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Oczywiście najprostszym wyjściem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę pod port lotniczy, a następnie o odbiór nas po powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Na szczęście w niewielkiej odległości od wielu ruchliwych portów lotniczych, np. w podkrakowskich Balicach, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy postawić auto na kilkanaście dni. Użytkowanie takich parkingów jest w pełni bezpieczne – naszego auta pilnuje profesjonalna ochrona, teren parkingu jest monitorowany, a pozostawione samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Strzeżone parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Na przykład te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, więc dojedziemy do portu lotniczego w pięć minut i to wraz z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie wyładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]