Organizacja przyjęć weselnych – zadbaj o wszystkie szczegóły

Jeżeli interesuje Cię aktualna oferta wesela w Krakowie i okolicach, skieruj się na https://bit.ly/3j1r0Q3.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym rodzina młodej pary i zaproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a czasem wręcz lat. Jeśli narzeczeni zechcą urządzać przyjęcie dla dużej ilości osób, jednym z pierwszych wyzwań, któremu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego miejsca na wesele, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Sala weselna – liczy się jej odległość od kościoła oraz pojemność

Poszukując sali na wesele para młoda musi wziąć pod uwagę parę znaczących czynników. Na wstępie musi ustalić liczbę zaproszonych krewnych i znajomych, aby uzyskać pewność, że w wybranej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Zaproszeni muszą mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, by mieli salę taneczną. Prócz tego para młoda powinna zwrócić uwagę na to jak daleko od kościoła położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego nie będzie utrudniony. Jeśli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, warto szukać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się bogata baza hotelowa. Następną kwestią jest sama organizacja wesela, innymi słowy znalezienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej, ułożenie menu i przystrojenie stołów. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, stąd warto szukać takich domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji wesela.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie z niesamowitą oprawą

Młode pary z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować przyjęcie ślubne w niebywale malowniczym obiekcie, jakim jest zabytkowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach wesela odbywają się od dziesięcioleci, a każde z nich wyróżnia się niesamowitą oprawą. Pałac posiada cztery pomieszczenia gotowe podjąć ok. 130 gości. Imprezę można urządzić też w plenerze przed Pałacem, a wtedy uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu nawet 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego w Balicach jest to, że usytuowany jest tylko 12 km od Krakowa, który ma nader bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku ślubnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zatem dłużej aniżeli 30-40 minut.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]