Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Organizacja imprez firmowych - usługa na miarę Twoich potrzeb.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko wyjazdy integracyjne bądź wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, mające na celu stworzenie trwałych więzi pomiędzy zatrudnionym i pracodawcą. Coraz częściej firmy organizują huczne eventy, np. po to, aby celebrować osiągnięte sukcesy, a także rozmaite szkolenia, konferencje i bankiety dla partnerów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają należytego planowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później do promocji marki.

Gdzie urządzać bankiet firmowy?

Gdy nie posiadamy w firmie dużych wnętrz, które nadają się do wyprawienia w nich eventu, trzeba poszukać ofert najmu sal, które zmieszczą wszystkich zaproszonych gości eventu. Istotne jest, by miejsce, w którym organizujemy imprezę pasowało swoją estetyką do klasy urządzanej uroczystości. Prestiżowe bankiety dla kontrahentów firmy, w trakcie których świętowany jest jej nadzwyczajny sukces, nie mogą być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Warto w takich wypadkach urządzić imprezę w niepowtarzalnym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje ważność wydarzenia. Natomiast jeżeli na event sproszeni zostaną goście nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie lokalu, należy postawić na salę, zlokalizowaną w pobliżu bogatej bazy noclegowej, do której można dojechać błyskawicznie.

Organizacja imprez firmowych – powierz catering profesjonalnej firmie

Organizując imprezę firmową nie można pominąć tak ważnego elementu, jak zapewnienie zaproszonym gościom gorących oraz zimnych posiłków i napojów. Preferowanym rozwiązaniem jest powierzenie tego obowiązku kompetentnej firmie cateringowej, która zatroszczy się nie tylko o przyrządzanie i dowiezienie w wyznaczone miejsce smakowitych potraw dla gości, ale dodatkowo pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie rozstawienie stołów. W trakcie ekskluzywnych bankietów wskazane jest też zapewnienie gościom wzorowej obsługi. Należy zatem postawić na pomoc firm cateringowych mających w swoim składzie kelnerów, którzy profesjonalnie podadzą kolejne posiłki do stołu, jak również wykwalifikowanych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko wyśmienite, ale i perfekcyjnie wyglądające na talerzu dania.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]