Monitorowany parking przy lotnisku – udogodnienie dla turystów

Więcej informacji o parking lotnisko Balice Kraków.

Szybkość, wygoda oraz sposobność dotarcia także w bardzo odległe zakątki naszego globu – to największe zalety podróży lotniczych, które spowodowały, że tego typu wyprawy zdobyły duże uznanie. Wyjazd, którego częścią jest lot samolotem, łączy się jednakże z pewnymi niedogodnościami, z których największą jest bez wątpienia konieczność dostania się na lotnisko – a niemało podróżnych w tym celu jest zmuszona przecież przejechać wiele kilometrów. Tak daleką trasę najlepiej jest pokonać prywatnym autem. Co jednakże uczynić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te oraz inne zagadnienia związane z dotarciem do portu lotniczego własnym autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Tani parking w Krakowie – zarezerwuj miejsce przez internet

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez problemu zorganizować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na prywatnym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. Taki parking zapewnia pełną ochronę wozu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą naturalnie się o niego zamartwiać. Nad bezpieczeństwem pojazdu czuwać będą ochroniarze, a pomocniczą asekurację stanowi system monitoringu. Korzystanie z usług parkingu usprawnia opcja telefonicznej rezerwacji, zatem nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na miejsce nie będziemy mieli gdzie na zostawienie pojazdu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest niesłychanie istotne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja wsparcia pracowników

Gdy zdecydujemy się na ofertę parkingu strzeżonego przy lotnisku możemy spodziewać się również licznych udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest oczywiście możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie opłaty za parkowanie. Co więcej, podróżni mogą uzyskać wsparcie personelu parkingu w wielu sytuacjach, takich jak ujście powietrza w oponach czy też rozładowany akumulator.

Lokalizacja firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]