Gdzie zorganizować przyjęcie okolicznościowe – wybieramy salę

Jeżeli potrzebujesz zamówić organizację przyjęć, skieruj się w to miejsce.

Gdy ktoś wspomina o organizacji wielkiej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z obiadem weselnym. Niemniej jednak popularne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz przybywa dziesiątki bliskich z bliższej i dalszej rodziny, to także chrzciny, przyjęcia z okazji 18-tych urodzin oraz komunie. Gdy wykaz gości jest długi, na ogół nie jesteśmy w stanie zaplanować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. Wówczas pozostaje nam wynająć odpowiednią salę.

Planowanie przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia wiąże się z różnymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. przyjęcie urodzinowe czy osiemnastka, , na której bawić się będą przede wszystkim osoby dorosłe, zaproszonym wypada zapewnić nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast zabawy, w których znaczną grupę gości mogą dzieci, między innymi ceremonie chrztu albo komunie, rekomenduje się wyprawić w miejscu, które poza wynajęciem sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki daniu maluchom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się zbyt szybko uroczystością i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Dania podawane uczestnikom również powinny być dostosowane do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie najlepiej więc sięgnąć po ofertę firmy trudniącej się cateringiem, która zatroszczy się o wyśmienite potrawy, bufet z przekąskami oraz zimne i ciepłe napoje.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe w królewskiej atmosferze

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, zwłaszcza w większych miejscowościach, jest stosunkowo proste, jednakże rzadko która oferta może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w Balicach pod Krakowem. Od wielu lat w iście dworskiej atmosferze odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – oczywiście – wesela, które wszyscy goście zapamiętają na lata. W Pałacu można zająć jedną albo kilka sal, w których komfortowo można pomieścić łącznie do 130 osób. A jeżeli impreza ma być urządzona w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się przeszło 300 gości. Co ważne, firma cateringowa obsługująca to miejsce gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, poprzez ułożenie i ozdobienie stołów, aż po profesjonalną załogę kelnerów i szefów kuchni.

Lokalizacja firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]