Dlaczego warto umieścić zdjęcia 360 stopni na Facebooku?

Znajdź fachowców, którzy sporządzą panoramy sferyczne

Panoramy sferyczne to nadzwyczaj atrakcyjna i nowoczesna forma prezentowania wnętrz firm i lokali gastronomicznych. Z reguły widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również napotykamy je na najczęściej używanym serwisie społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość opublikowania na profilu firmy takiej panoramicznej fotografii. Jak więc możesz użyć panoramy sferyczne do popularyzacji Twojej firmy? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Jak działają panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod wszystkimi kątami. Dowolne przesuwanie fotografii daje wrażenie rzeczywistej obecności w oglądanym miejscu. Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku pozwalają na oglądanie lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego rodzaju przygotowuje się przy pomocy specjalnych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co odróżnia je od standardowych fotografii cyfrowych jest sposobność wybrania kursorem takiego zdjęcia, a w następnej kolejności manipulacja nim w każdym kierunku.

Zdjęcia 360 stopni – reklamuj swoją firmę

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to doskonały sposób na promowanie Twojego biznesu lub firmy. Panoramy 360 stopni dają bardzo duże możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, hotelu albo lokalu gastronomicznego. Taka forma zdjęć jest o wiele bardziej fascynująca oraz pomaga szczegółowo zapoznać się z oglądanym punktem. Publikacja zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie pozytywnie na nasz wizerunek naszej firmy przez klienta i zwiększy jego zaufanie do świadczonych przez nas usług, co przełoży się na znacznie wyższe prawdopodobieństwo, że z nich skorzysta.

Panoramy sferyczne warto wykorzystać na Facebooku zwłaszcza kiedy prowadzimy biznes, który opiera się na najwyższej jakości pomieszczeniach (np. hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym funkcjonujemy czy też nakłonić potencjalnych pracowników, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Do opracowania zdjęć 360 stopni zatrudnij specjalistę!

Przygotowanie panoramy sferycznej, wprawdzie teoretycznie można zrealizować na własną rękę, niemniej jednak do celów biznesowych wskazane jest zatrudnić profesjonalnego fotografa, który zajmuje się na co dzień interaktywnymi fotografiami. Czemu to najlepsza opcja? Powierzenie tego zadania wykwalifikowanemu fotografowi daje pewność przygotowania dobrych jakościowo zdjęć, które ponadto będą bardziej interesujące dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów polecanych przez Google do przygotowania zdjęć 360 stopni wyszukamy na stronie Google Moja firma — Street View. Na spisie tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google i opublikowali wyznaczoną ilość poprawnych zdjęć 360 stopni.

Lokalizacja firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]