Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Zleć aranżację wnętrz Kraków na joannaklusak.com.

Sposób, w jaki prezentują się pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Warto zatem zadbać o to, żeby pomieszczenia naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz zdaje się nie być trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je doskonale, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka a często nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej zlecić to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc specjalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ułożenie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporej wiedzy, którą można zdobyć tylko w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia przygotowywane są najczęściej 3 projekty wnętrz – koncepcyjny, budowlany i wykonawczy.

Nie tylko projektowanie wnętrz – inne usługi

Pomoc architekta wnętrz często nie kończy się tylko na wykonaniu projektów. By jego pomysły zostały urzeczywistnione, zwykle potrzebny jest również nadzór autorski, polegający na samodzielnym nabyciu materiałów (lub ich wytypowaniu w sklepach) oraz nadzorze nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt oferuje też pomoc przy doborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób szacując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]