Catering weselny – idealnie dobrane menu i profesjonalna obsługa

Zleć catering na wesele.

Spotkania okolicznościowe, które są na ogół ważnym zdarzeniem dla całej rodziny, takie jak komunie, śluby bądź chrzciny, od lat nie są już organizowane w domu jedynie dla bliskich krewnych i znajomych. Obecnie są to imprezy, na które zaprasza się często nawet i stu gości. Oczywiste jest zatem to, iż jedna osoba nie będzie w stanie na własną rękę wymyślić jadłospisu, a później przyrządzać oraz podać dania uczestnikom przyjęcia, zwłaszcza, jeśli świętowanie będzie trwać kilka godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też można zauważyć ogromne zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Catering weselny – wybierz profesjonalnych kelnerów i kucharzy

Urządzanie zabawy weselnej to silny stres, wywołany licznymi godzinami przeznaczonymi na przygotowanie zaproszeń, wybór ozdób sali, ustalanie listy gości oraz wybieranie zespołu, który zapewni muzykę do tańca. To także konieczność dostarczenia stosownej ilości przekąsek i trunków podawanych w czasie imprezy, a co istotne – przyrządzanie gorącego obiadu, który zachwyci gości i zbierze ich przy stole. Główny posiłek na weselu musi mieć znakomitą oprawę. Uczestnicy bowiem liczą na to, że stoliki będą prawidłowo nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy będą smakowite i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że kelnerzy profesjonalnie będzie donosić biesiadnikom kolejne posiłki. Najwyższy poziom organizacji mogą zapewnić jedynie firmy cateringowe, które zatrudniają doświadczonych kelnerów, managerów i szefów kuchni, obytych w obsłudze eventów zarówno pod gołym niebem, jak i tych organizowanych w domach weselnych.

Catering weselny – dania dopasowane do stylistyki przyjęcia

Przyjęcia weselne kierują się własnymi zasadami, nie tylko w sferze atrakcji dla gości, ale także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe zwykle mają przygotowany uprzednio spis sugerowanych dań głównych, deserów oraz trunków zgodnych z estetyką wesel. Podstawową ofertę można przeczytać na stronie firmy albo uzyskać tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający może zatem samemu skomponować menu z proponowanych potraw. Wypada jednakże zaznaczyć, że firmy oferujące usługę cateringu na wesele są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę klienta zgadzają się przygotować indywidualne kompozycje dań.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]