Catering na imprezy – twoi goście zasługują na to co najlepsze

Zamów catering na imprezy.

Sezon letni obfituje w niezwykle popularne ostatnio imprezy plenerowe oraz pikniki firmowe, ale tak naprawdę każdego dnia w rozmaitych punktach w Polsce organizowane są benefisy, sympozja bądź bankiety. Takie eventy potrzebują odpowiedniej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i zaserwowany catering. Idealnym rozwiązaniem jest zatrudnienie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Pyszne dania, wykwalifikowani kelnerzy – o cateringu na imprezy

Zdecydowałeś się już na punkt, w którym odbędzie się piknik lub zamówiłeś salę na imprezę? To wspaniale!! Teraz warto zadbać o to, aby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia najlepszych gorących posiłków, przekąsek i trunków. Miej na uwadze, że podczas prestiżowych wydarzeń w złym tonie jest ustawić stoliki z cateringiem gdzieś z boku i myśleć, że uczestnicy obsłużą się na własną rękę. Ważna jest cała oprawa – wygodny układ stołów, gustowne akcenty dekoracyjne, a także poprawne ułożenie sztućców i zastawy. Goście imprezy na pewno będą też zadowoleni, jeśli posiłki będą podawać do stołu doświadczeni kelnerzy, a dania będą wyglądać na talerzu jak w uznanych restauracjach.

Demonstracja live cooking i nie tylko – plusy profesjonalnego cateringu na imprezę

Plusem zlecenia oferty cateringu eventowego jest z pewnością to, że wynajęty zespół nie tylko przyszykuje znakomite menu, ale też drobiazgowo zatroszczy się o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną dowiezione w umówioną lokalizację, ekipa firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a następnie doświadczeni kelnerzy obsłużą uczestników w czasie bankietu. Na życzenie klienta, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej przestrzeni, kucharze mogą zabawić obecnych demonstracją live cooking, co dla gości może być niepowtarzalną okazją, aby zobaczyć na żywo jak pracują profesjonalni szefowie kuchni. Trzeba skorzystać z oferty firmy cateringowej, która działa w branży od lat i która jest biegła w przygotowaniu i obsłudze rozmaitego rodzaju wydarzeń, zarówno tych takich na setki uczestników, jak i niewielkich. Podczas ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, jakie napoje, potrawy oraz zakąski świetnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce wydarzenia.

Lokalizacja firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]