Budowa wymarzonego domu – powierz to biuru projektowemu

Potrzebujesz pomocy fachowców z pracowni architektonicznej Kraków? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://joannaklusak.com.

Biuro projektów oferuje szerokie spektrum usług – pomaga spełniać marzenia osób, które pragną zamieszkać w komfortowym i ergonomicznym domu jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a potem czynnie nadzorować przebieg robót, zaprojektować bieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku bądź wystąpić z propozycją aranżacji już wybudowanych rezydencji.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro architektoniczne?

Interesują Cię nowatorskie, pomysłowe projekty budowlane? Pragniesz, żeby Twój dom odróżniał się na tle innych budynków w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie komfortowy, a przy tym praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektów! Pośród projektów budowlanych dostępne są zarówno te zgodne z najnowszymi trendami architektonicznymi, jak i plany inspirowane klasyczną stylistyką.

Biuro projektów – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty budynków publicznych, wnętrz komercyjnych, jak i wnętrz mieszkań i domków jednorodzinnych. Przykładowe realizacje to między innymi biura, pensjonaty, obiekty rekreacyjne czy zakłady opiekuńczo-lecznicze. Kompozycja przestrzeni i natura projektu dostosowywany jest do specyfiki danego budynku, jak również indywidualnych potrzeb klienta. Nasze biuro projektów może też opracować plan praktycznych i przestronnych szaf wnękowych, dzięki którym możliwe jest optymalne zagospodarowanie przestrzeni w mieszkaniu bądź domu.

Lokalizacja firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]