Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Góry zimą dla początkujących - tu dowiesz się więcej o aktualnej ofercie.

Lubisz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeśli jesteś wymagającym turystą ceniącym dobrze przygotowane i bezpieczne wycieczki w gronie zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Exploruj.pl organizuje trekkingi, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywny wypoczynek i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Aby uczestniczyć w wyprawie konieczna jest wysoka sprawność fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy wariant to trekking dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w eskapadach na wierzchołki gór powyżej 4000 m n.p.m. Bardzo wysokim poziomem skomplikowania cechują się wyprawy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ogromnych umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry dają intensywne doznania. Umożliwiają zarazem realizację pragnień oraz sprawdzenie się w trudnych warunkach. Firma zatrudnia profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko znają specyfikę górskiego krajobrazu, ale również ochoczo dzielą się swoim doświadczeniem z członkami wyprawy. Są oni również w stanie zmniejszyć ewentualne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie firmy znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy oraz Himalaje.

Lokalizacja firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]