Niezbędne rozwiązania dla automatyki – serwomechanizmy i silniki DC

Na https://bit.ly/2QdTdah dowiecie się wszystkiego o dostawcy motoreduktorów.

Szerokie użycie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych światowych wytwórców.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, a także silników elektrycznych DC produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne niewielkie serwonapędy wyróżniające się rewelacyjną żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji układów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy frezarek, a przez wzgląd na możliwość ich użycia w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kriogenice, kosmonautyce oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie pracują w ekstremalnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 °C, jak również przy ekspozycji na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Spółka Ultra Robotics ma w ofercie też produkty Bodine Electric Company, Positec, Sesame Motor Corp oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Lokalizacja firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]