Znudziły Ci się firany w oknach? Czas zamontować shuttersy!

Tu uzyskasz więcej informacji o shutters okiennice.

Planując aranżację wnętrza, na ogół nie poświęca się dużo uwagi oknom. W większości wypadków decyzja pada na standardowe aranżacje, czyli zasłony oraz firany, które niekiedy zestawiane są z roletami. Jednakże jest jeszcze jedno budujące sobie grono zwolenników rozwiązanie – okiennice dekoracyjnea więc shuttersy.

Shuttersy – nowość w polskich domach

Najważniejszą cechą shuttersów (czy też w spolszczonym zapisie – szutersów) jest to, iż lamele zamontowane na tego typu okiennicach dekoracyjnych ruszają się, tym samym można bez trudu je ustawić w różnych pozycjach, zależnie od potrzeb domowników. Producenci wykonują je z płyt MDF, polichlorku winylu (PCV), a także z listw drewnianych. Okiennice wewnętrzne shutters montuje się przede wszystkim na oknach, jednak świetnie sprawdzą się również na drzwiach oraz w szafach. Shuttersy to wprawdzie element okna, który w naszym budownictwie wykorzystuje się nadal okazjonalnie, ale gros z nas z pewnością kina bądź telewizji, bowiem tego rodzaju okiennice są bardzo popularne na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w RPA oraz w Nowej Zelandii.

Czy warto postawić na okiennice ozdobne typu shutters?

Oprócz tego, że shuttersy okiennice ozdobne shutters świetnie się prezentują, mają one też pożyteczne funkcje. Z ich sprawą można pasywnie kontrolować wykorzystanie promieni słonecznych: latem uniemożliwiać nagrzewanie się pokojów, a zimą – zapobiegać stracie ciepła. Shuttersy pasują do różnych stylów wnętrz i da się je zainstalować je na zdecydowanej większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co powoduje, iż są stosunkowo kosztowniejszym rozwiązaniem niż np. rolety. Shuttersy jednak przydają wnętrzom niesłychanie ciekawy wygląd, dzięki czemu wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Warto też uwydatnić, iż shuttersy reguluje się bez użycia sznurów, co posiadacze psotnych psów i kotów czy rodzice małych dzieci, które rozerwać zwisające żyłki, uznają na pewno za dodatkową zaletę.

Lokalizacja firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]