Zamienniki kapsułek Tchibo Cafissimo to także kawy single origin

Dowiedz się więcej o kapsułkach Cafissimo na https://cafessima.pl/kapsulki-do-ekspresu/kapsulki-tchibo-cafissimo/.

Metoda zaparzania kawa w kapsułkach została opracowana ponad cztery dekady temu temu i stopniowo pozyskała sobie tysiące miłośników. Ten praktyczny system pozwala na przygotowanie napoju wysokiej jakości w niezwykle prosty sposób – należy dolać wodę do pojemnika w odpowiednim urządzeniu, włożyć kapsułkę z kawą do dedykowanego zasobnika i już po kilkunastu sekundach można cieszyć się pobudzającym napojem.

Czy można kupić zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo?

Istnieje parę systemów przygotowywania kawy w kapsułach. Jednym z najszerzej rozpowszechnionych na świecie jest ten należący do niemieckiej firmy Tchibo. Kapsułki Tchibo Cafissimo odróżniają się formą od innych, co przez długi czas wymuszało na klientach zaopatrywanie się w kapsułki z kawą od jednego wytwórcy. Kwestia ta tyczyła się każdego systemu w kapsułkach, jednakże w ostatnim czasie oferowanych jest w sprzedaży – także w naszym kraju – coraz więcej ich substytutów. Firma Italian Coffee wytwarza kapsułki do sporej ilości systemów, w tym również zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo. W systemie Tchibo Cafissimo producent ten utworzył linię kaw speciality, czyli tzw. kaw single origin. Taka kawa cechuje się tym, że wywodzi się z jednego zbioru, uprawy oraz gatunku. Smak takiej kawy jest unikatowy, bowiem uformowało go wiele najrozmaitszych elementów, między innymi pogoda panująca w roku zbiorów. Mieszanie tego typu kaw z dodatkami aromatyzującymi lub mlekiem zabija ich unikatowe nuty smakowe. W sprzedaży dostępne są zamienniki kapsułek do ekspresu Tchibo Cafissimo skrywające kawę z ziaren z Angoli (100% robusta), jak również z Nikaragui oraz Brazylii (100% arabika). W tych ziarnach wyraźnie odczuwalne są nuty czekoladowe, kwiatowe i kakaowe.

Zamienniki kapsułek Tchibo – najlepsza każdego dnia

Urządzenia do kawy w kapsułkach nadają się zarówno w hostelach lub urzędach, jak i w domu. Koszt napoju w przeliczeniu na jedną porcję nie jest wysoki – zwykle mieści się w granicy 1,10-1,40 zł. Świadczy to, że taka kawa jest kilka razy tańsza niż podobny napój podawany na stołówkach w biurze czy w kawiarniach na mieście. Niewysokie ceny oraz nietuzinkowe wzornictwo ekspresów na kapsułki powodują, że z roku na rok częściej pojawiają się one w naszych kuchniach. Dzięki nim będziemy mogli cieszyć się kubkiem takiej kawy każdego dnia, a jednocześnie podamy znajomym najlepszej jakości napój w trakcie weekendowych spotkań, bez lęku o ogromne koszty. Jeżeli zamierzamy nabyć zamienniki kapsułek Tchibo upewnijmy się zawsze czy będą nadawać się do naszego sprzętu.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]