Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Skieruj się tu, aby zaopatrzyć się w słój z kranem

Od kilku lat trwa renesans popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie bądź przygotowywanych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania rozmaitych deserów i napojów. Dużą popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, które posiadają wiele zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Dlaczego przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, że świetnie nadają się one do produkcji domowych trunków – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają duże pojemności (na ogół są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku umieszczenie w środku ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, natomiast kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem świetnie prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że regularnie jest on używany do podawania napojów – zazwyczaj podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem idealnie sprawdzi się także podczas imprez dla dzieci, jak i dla dorosłych. Nada się do serwowania soków, oranżad, lemoniad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu lub wina. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]