Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Potrzebujesz etykiet na butelki? Zobacz tutaj.

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Wiele osób nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na imieniny, ślub czy osiemnastkę. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Spersonalizowane etykiety butelki – podziękuj gościom weselnym

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką na koniec imprezy. Taki upominek jest uważany za formę podziękowania za przybycie na ślub. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą również stać się w wartościową pamiątką, której goście nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety weselne, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, dacie i miejscu ślubu lub imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych wzorach oraz barwach, dlatego bez trudu można kupić te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Oczywiście personalizowane etykiety na wódkę i inne alkohole można zastosować nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze panieńskim.

Personalizowane etykiety na bimber – oznaczaj domowe trunki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można dekorować flaszki w domowej spiżarni. Jeżeli przetwarzasz swoje wina, soki czy nalewki, a potem dajesz je znajomym czy też rodzinie przy rozmaitych okazjach, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą walory estetyczne zwyczajnej butelki. Dodatkowo flaszki można też oznaczać używając różnokolorowych nakrętek i kapturków termokurczliwych.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]