Producent drzwi wewnętrznych – drewniane produkty standardowe i na wymiar

Więcej szczegółów o drzwi wewnętrzne producent znajdziesz tutaj.

Oknostol jest przedsiębiorstwem, które może pochwalić się 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju modułów okien i drzwi drewnianych. Okres obecności na rynku sprawił, iż jego fachowcy gwarantują klientom najlepszą jakość wytwarzanych produktów i usług. Okna firmy Oknostol cechuje nie tylko ich najwyższa funkcjonalność, ale także ich trwałość, osiągnięte za pomocą zastosowania podczas ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz montażu elementów stolarki otworowej pracownikami przedsiębiorstwa kieruje dbałość o zachowanie kilku ideałów: zadowolenia użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, całkowitego komfortu ich eksploatacji oraz najwyższej jakości.

Czym wyróżniają się produkty małopolskiego producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych cechuje się wysoką dbałością o jakość własnych wyrobów. Sprzedawane przez przedsiębiorstwo drzwi drewniane na wymiar to wspaniałe rozwiązanie dla klientów, którzy szukają nietypowych, ale solidnych oraz nieprzeciętnie funkcjonalnych produktów. Gwarantują one lokatorom maksymalny komfort – efektywnie zabezpieczają przed zewnętrznymi hałasami oraz stanowią bardzo dobrą izolację cieplną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letnich upałów. Ten producent drzwi drewnianych niezmiernie duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów – są one zaopatrzone w bardzo dobre systemy utrudniające włamania. Wszystko uzupełnia ich niesztampowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez wiele lat zarówno swoją funkcjonalność, jak i walory wizualne, gdyż wytwarzane są zawsze z materiałów najwyższej jakości.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten dostarczający drzwi wewnętrzne producent pozostawia w tyle konkurencję także w obszarze obsługi klienta. Wszyscy korzystający z usług Oknostol otrzymują nieodpłatną konsultację przy doborze właściwego modelu drzwi, a także pobranie wymiarów w domu, co da pewność, że założenie drzwi odbędzie się sprawnie. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zamówienia drzwi drewnianych złożonych według ich osobiście przygotowanego projektu, bezbłędnie dostosowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko formatu drzwi, ale też metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]