Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Chcesz kupić celebrytki? Sprawdź www.bizutik.pl/naszyjniki/celebrytki.

Bardzo modne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje powoduje, iż każda pani łatwo znajdzie wariant idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów i na wszelkie okazje. Czym odznacza się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki noszone przez gwiazdy

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek i piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie przejęły także „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Łańcuszki te wykonywane mogą być z rozmaitych materiałów – srebra, srebra pozłacanego oraz złota, a zatem są dostępne dla wszystkich kobiet pragnących mieć te modne ozdoby, niezależnie od tego, jak dużym dysponują portfelem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je na szyjach mnóstwa kobiet i dziewcząt.

Wyraź to odpowiednią celebrytką

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko gadżetem dekoracyjnym – zwykle niesie także z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu jej zawieszki albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka posiada swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to kółeczko pełne lub z dziurką, serduszko, gwiazdka, żyletka, symbol nieskończoności i słonik. Kobiety zwykle dobierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, ale też pasującego znaczenia. Serduszko oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest wyrazem ponadprzeciętności i buntu.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych stylizacji, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]