Odzież jednorazowa z flizeliny – poznaj ofertę producenta

Więcej szczegółów o odzieży ochronnej jednorazowej.

Branża spożywcza musi zachowywać rygorystyczne normy na każdym etapie produkcji. Z tej przyczyny niesłychanie istotne jest, żeby pracownicy fabryk i zakładów przetwórstwa żywności byli wyekwipowani w wysokiej jakości odzież ochronną, dopuszczoną do stosowania w tym sektorze. Przedsiębiorstwa mogą zamówić takie artykuły w Global Food Hygiene, które jest polskim dystrybutorem i producentem jednorazowej odzieży ochronnej.

Oferta spółki Global Food Hygiene

Spółka Global Food Hygiene funkcjonuje na polskim rynku od ponad 5 lat, a osiągnięte tu sukcesy pozwoliły jej w 2020 r. zdobywać także rynki europejskie. Aktualnie w oferta marki obejmuje elementy odzieży roboczej, takie jak czepki i czapki, maski wielowarstwowe, w tym także te osłaniające brodę i wąsy, rękawice jednorazowe i wielokrotnego zastosowania (metalowe), kombinezony oraz obuwie. Jednym z kluczowych produktów Global Food Hygiene są foliowe fartuchy jednorazowe w rolce zaprojektowane osobiście przez zespół specjalistów firmy i produkowane według autorskiego wykrojnika. Już ponad 800 klientów korzysta z artykułów spółki Global Food Hygiene. Produkcja też przedstawia się efektownie – halę produkcyjną opuszcza miesięcznie circa 700 tysięcy fartuchów.

Global Food Hygiene kładzie nacisk na nowatorskie rozwiązania

Wypada podkreślić, iż Global Food Hygiene stale stara się sprostać potrzebom swoich klientów, nie tylko pod kątem różnorodności wytwarzanych przez nią elementów odzieży ochronnej. Firma kładzie nacisk na nieustanny rozwój, wdrażając nowatorskie rozwiązania logistyczne, jak i poprawiając zaplecze firmy (między innymi rozbudowując hale magazynowe oraz produkcyjne), za co przyznano jej wiele prestiżowych nagród. Podstawowym celem Global Food Hygiene jest zintegrowanie części procedur i bliskie współdziałanie pomiędzy działami firmy, co w rezultacie doprowadzi do osiągnięcia wysokiej wydajności w wypełnianiu zamówień tak, żeby docierały one do nabywców w ciągu 24 godzin.

Lokalizacja firmy:
Global Food Hygiene D.Urbański Spółka Komandytowa
Kuśnie 41D
98-200 Sieradz

Tel.: +48 43 827 36 66
E-mail: [email protected]