Kontenery budowlane – typy i wykorzystanie

Jeśli chcesz kupić kontener na gruz, koniecznie sprawdź ekombud.pl.

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontenery budowlane – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też przedsiębiorstwa usług komunalnych, podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów na odpady budowlane czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz śmieci wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również gruz betonowy i ceglany, złom oraz wszelkiego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku możemy wybierać z wielu typów pojemników na odpady. Są kontenery otwarte, z pokrywą, muldy symetryczne i asymetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz wiele innych modeli. Wśród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najpopularniejsze są modele rolkowe, samowyładowcze, a także hakowe. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener z pokrywą. Na placach budowy często stosowane są również kontenery do transportu materiałów sypkich – z reguły są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]