Gdzie kupić oryginalne części do Citroena?

Zobacz, gdzie kupić części Citroen Kraków.

Citroen to marka z tradycją sięgającą początków XX w., od dekad lubiana przez rodzimych kierowców. Jej pojazdy w kraju nad Wisłą są cenione ze względu na przystępną cenę, szeroką dostępność oraz w szczególności za sporą liczbę warsztatów specjalizujących się w ich naprawie. Największą popularnością cieszą się takie modele jak C-Crosser, Jumper, C4, C5, C6, C-Elysse, Xantia, Xsara, Saxo i Nemo. Oczywiście, tak jak auta innych marek, ulegają one awariom, zatem właściciele samochodów z francuskiej stajni muszą być gotowi na to, że prędzej czy później będą musieli nabyć części zamienne.

Części zamienne Citroen, które często kupujemy

To, które części z reguły pierwsze odmawiają posłuszeństwa jest uzależnione w szczególności od konkretnego modelu – każdy z nich ma inne wady, z których powstają inne awarie. W pierwszej kolejności powinno się na pewno wspomnieć o substancjach chemicznych, które ulegają zużyciu na skutek codziennej eksploatacji pojazdu. Są to najczęściej czynnik chłodniczy w klimatyzacji, płyn chłodniczy, płyn hamulcowy oraz olej silnikowy. Systematycznych wymian, których z uwagi na bezpieczeństwo nie wolno lekceważyć, wymagają także elementy układu hamulcowego: tarcze oraz klocki.

Gdzie wygodnie i ekonomicznie kupić części do Citroena?

Najodpowiedniejszym wyborem będą zawsze oryginalne części Citroen – te od innych producentów, nierzadko produkowane w chińskich manufakturach, w niektórych przypadkach charakteryzują się niższą jakością, co negatywnie wpływa na wygodę i bezpieczeństwo jazdy. W związku z tym posiadacze aut Citroen części zamienne winni kupować w sklepach specjalizujących się w dystrybucji modułów do francuskich samochodów. Jeżeli w po sąsiedzku żaden z podobnych nie działa, wszystkie potrzebne elementy można zakupić online.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]