Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Maseczki wielokrotnego użytku znajdziesz na https://bit.ly/2Enku3J.

COVID-19, który opanował cały świat, pod każdym względem odmienił nasze życie oraz relacje społeczne. Wytyczne dystansu społecznego wymuszają konieczność stosowania określonych środków, które mają zabezpieczać nas przed rzeczywistym ryzykiem kontaktu z tym groźnym wirusem. Idąc do apteki czy urzędu, gdzie najczęściej napotykamy większe grono ludzi, musimy zawsze założyć na nos oraz usta maseczkę ochronną. Co natomiast zrobić, jeśli ciężko nam się oddycha w zwykłej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa w formie mini przyłbicy

Osoby, które uważają ochronne maseczki z tkaniny za niewygodne i mają problemy ze swobodnym oddychaniem w trakcie ich używania, powinny zakupić ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Vitberg Mini Shield. Zabezpiecza ona przed stycznością z wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. zakrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej największymi atutami są wygoda, solidność oraz tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica wyprodukowana jest z tworzyw, dzięki którym może być stosowana wielokrotnie. Jej przejrzystą przysłonę po każdym użyciu rekomenduje się odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (do 30 razy!) w wodzie z mydłem.

Kto powinien korzystać z wielorazowej przyłbicy ochronnej?

Mini przyłbicę zaleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby starsze, cierpiące na astmę, starsze czy sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona także rekomendowana wszystkim, którzy są zobligowani nosić maseczki ochronne podczas pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów głowy, a jej używanie nawet przez parę godzin nie jest kłopotliwe. Nie zakłóca ona działania FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Lokalizacja firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]