Drukarki 3D Makerbot, Formlabs i Stratasys – prezentacja popularnych modeli

Kup 3D drukarki.

W asortymencie firmy CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od wiodących producentów tych rozwiązań: FormLabs oraz MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują m.in. w technologiach: SLA, PolyJet oraz FDM.

Stratasys – wiodący producent branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest światowym liderem na rynku drukarek 3D. Od ponad trzech dekad – a dokładnie od 1988 r. – zaopatruje klientów nowoczesne technologie oraz instrumenty. Wyliczono, że korzystając z drukarek 3D i drugich produktów Stratasys można aż o 90 procent obniżyć koszty produkcji i czas na nią poświęcony. Główne idee pracy rzeczoznawców firmy Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych produktów i usług, jak również pomoc techniczna i merytoryczna. Hit sprzedażowy z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, polecane dla przemysłu oraz biznesu. Nowością w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielki model drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – innowacyjna technologia LFS

Kolejnym liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta marka w branży urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLA i SLS. Nowość w ofercie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w autorskiej, nowatorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która jest typem technologii SLA. Ta drukarka – podobnie jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się funkcjonalną konstrukcją oraz nieskomplikowaną obsługą. Czym prekursorska technologia LFS odróżnia się od SLA? Z pewnością lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także drobiazgowym odwzorowaniem najmniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są utrzymane na tym samym poziomie, w związku z tym można uzyskać identyczne prototypy, do czego dąży się głównie w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot – wydruki w technologii FDM

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, działające w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta mają szerokie zastosowanie w rozlicznych gałęziach biznesu, przemysłu, edukacji i wielu pozostałych. Najświeższy model, tj. drukarka MakerBot Method X, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która obsługuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS i materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze rozgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Uzyskany wydruk jest dokładny oraz solidny, a podczas procesu wydruku nie zdarza się przesunięcia warstw ani nie pojawiają się wypaczenia.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]