Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Tutaj znajdziesz więcej informacji o Renault części.

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 egzemplarzy niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Kupiłeś wyśniony auto i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy podwozia, układu chłodzenia, nadwozia i silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają posiadacze Clio. Analogiczne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jednakże w tym wypadku szwankuje też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów samochodowych, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]