Co warto wiedzieć o panelach dachowych na rąbek?

Kliknij tutaj, aby kupić blachy na rąbek stojący.

Blachy na rąbek to coraz popularniejszy typ pokrycia dachowego. Jakie właściwości odróżniają ją od pozostałych pokryć dachowych? Czemu warto je kupić? Przybliżamy blachy na rąbek oraz możliwości ich zastosowania.

Panele dachowe na rąbek – zalety i przeznaczenie

Panele dachowe na rąbek idealnie łączą ergonomiczność z walorami estetycznymi, toteż zdobywają coraz szersze grono sympatyków. Trwała oraz bardzo dobrze prezentująca się blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których konieczna jest rekonstrukcja pokrycia dachowego, jak i nowoczesnych domach. Ten materiał wykończeniowy może być zastosowany na dachach dwuspadowych oraz płaskich, a także na dachach o skomplikowanej więźbie. Panele dachowe na rąbek są transportowane na plac budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Charakteryzują się prostym oraz jednocześnie błyskawicznym montażem. Takie pokrycie dachowe doskonale pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego), a przy tym jest wytrzymałe oraz niepodatne na rdzę.

Blachy na rąbek – zminimalizuj koszty budowy

Blacha na rąbek stojący przewyższa standardowe dachówki pod kątem odporności i zastosowanej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy i powleczone dodatkową warstwą, która zapewnia ochronę przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne bądź woda. Blacha na rąbek stojący jest do kupienia w licznych modelach, co pozwala na dobranie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe mają również wpływ na minimalizację kosztów związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Postanawiając o użyciu blachy na rąbek stojący, warto nabyć ten materiał wprost od dystrybutora.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08