Chemia przemysłowa – utrzymanie czystości na co dzień

By zachować czystość – tak w domu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do prostych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało użycia chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z poważnymi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości oferują producenci i hurtownicy chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla klientów indywidualnych, jak i firm

Asortyment profesjonalnej chemii przemysłowej skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw produkujących i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z rozmaitych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się rzadkich zabrudzeń, m.in. graffiti, ognisk pleśni, tłustych osadów lub kamienia kotłowego.

Konserwacja powłok z wykorzystaniem chemii przemysłowej

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na pielęgnację oraz ochronę powierzchni szczególnie narażonych na destrukcyjne oddziaływanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, środki chroniące przed graffiti, jak również środki do zabezpieczenia metali przed korozją. Warto dodać, że powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (między innymi linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]