Bursztyn

Chcesz zamówić biżuterię z bursztynem? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Biżuteria z bursztynem ciągle jest modna – zarówno wśród młodych ludzi, jak i znacznie starszych osób. Zainteresowanie nią nie powinno bądź co bądź dziwić – bursztyn jest wszak jednym z najpiękniejszych surowców, a łatwość jego w nadawaniu mu różnych form sprawia, że wykonane z niego ozdoby mogą dopasować się do wszystkich trendów. Aby zachować jej wygląd, musimy o jantar właściwie się zatroszczyć. W jaki sposób? Powie wam stworzony przez nas poradnik.

W czym trzymać biżuterię z bursztynem?

Jantar to nadzwyczaj delikatny materiał – z uwagi na to biżuteria z bursztynem koniecznie powinna być trzymana we właściwych warunkach. Każdy naszyjnik powinniśmy owinąć miękką szmatką, a następnie dokładnie otulić plastikowym workiem oraz umieścić w drewnianym pudełku. Pamiętajmy, by w jednym opakowaniu nie przechowywać dwóch ozdób – mogą się przecież wzajemnie uszkodzić.

Biżuteria z bursztynem – piękno na lata

Jantar nie znosi silnych preparatów czyszczących. Słuszniej więc zrobimy, wykorzystując do jego czyszczenia delikatniejsze substancje – między innymi mleczko migdałowe oraz mydło dla dzieci. Biżuteria z bursztynem musi być pielęgnowana delikatną ścierką, nieznacznie zwilżoną wodą – w żadnym wypadku nie może być jej zbyt wiele.

Restauracja biżuterii z bursztynem

Znalazłeś na strychu wiekową biżuterię z bursztynem? Niewątpliwie nadal robi ogromne wrażenie, ale widać jej wiek. Jak ją odrestaurować? Podchodząc do tego bez pomocy specjalisty, możesz tylko jeszcze bardziej ją uszkodzić – najlepiej zatem zrobisz, prosząc o pomoc złotnika.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]