Aromatyczna kawa wysokiej jakości – zamienniki kapsułek A Modo Mio

Zamów kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Podmiotów produkujących kawę są tysiące, jednak Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga końca XIX wieku w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za ekwiwalent mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy oraz przyrządzano ich autorskie kompozycje. Zdobyły one szybko serca rezydentów Turynu. Sto lat później marka Lavazza nadal oczarowuje aromatem swoich kaw, wyznaczając wzorce także w zakresie kapsułek z kawą.

Kapsułki z kawą A Modo Mio – można nabyć ich zamienniki

Ekspresy do kawy w kapsułkach z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych mieszkaniach. Z ich pomocą przyrządzanie aromatycznej, pysznej kawy zajmuje wręcz kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów do kawy Lavazza nie muszą aczkolwiek ograniczać się wyłącznie do mieszanek smaków wytwarzanych przez tę markę. Dzisiaj na rynku nabyć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często kosztują one taniej, ale tak samo wyróżnia je wysoka jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w ofercie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące mieszanką arabiki z robustą (Padova Cremoso lub Avarizia Delicato), niesamowitą mieszanką samej arabiki (Venezia), ale również napoje o smaku czekolady (Mokaccino), kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng) oraz kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]