Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Zamów balon do wina.

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 objętościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze pojemniki mogą być użyte jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak na wino wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można sprezentować z okazji rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu, imienin bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w czasie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, 18 urodzin, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak do wina o pięciolitrowej objętości świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć uczestników domowym słodką nalewką owocową lub winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do mniejszych butelek. Pięciolitrowe baniaki na wino wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]