Dla kogo kurs digital painting?

Na http://tinyurl.com/yy99dcwd uzyskasz więcej szczegółów o digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie używana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży reklamowej i filmowej. Chciałbyś rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wyimaginowanych światów, a także edytować grafikę w Photoshopie. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów do grafiki, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową poradą, wykonują korekty i pomagają uczestnikom kursu tworzyć wspaniałe rysunki cyfrowe.

Kurs digital painting – dla hobbystów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak i kandydatach na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z animacją, grami komputerowymi, filmem i reklamą.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]