Automatyczne księgowanie faktur – to możliwe!

Potrzebujesz szczegółowych wiadomości o automatycznym księgowaniem przelewów? Wejdź na flobo.io

Właściciele przedsiębiorstw nieprzerwanie poszukują narzędzi, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym ograniczyć czas tracony na obsługę części procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności – zasada działania

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie poszczególnych płatników, bo każdy z nich posiada przydzielony indywidualny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych ważnych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości spełni potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych mniejszych, które każdego miesiąca obsługują około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną przydatną funkcją, szczególnie przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat kontrahentami – to moduł automatycznej windykacji należności.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do obsługi należności

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to korzystne rozwiązanie dla twojego przedsiębiorstwa? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, między którymi znajdziesz tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, więc doskonale zda egzamin w szkołach językowych albo prywatnych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży płatności od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera wcześniejszej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji tylko opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]