Korekcja wzroku – bezpieczne, nowoczesne zabiegi

Więcej w temacie korekcji wzroku Kraków na https://voigtklinikaoka.pl.

Zdrowe oczy zapewniają wysoki komfort życia. W klinice okulistycznej można pozbyć się kłopotliwych i nieraz niebezpiecznych dla zdrowia dolegliwości. Kto może poddać się operacji wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg bezpieczny oraz nieinwazyjny

Jeszcze dekadę temu korekcja wad wzroku sprowadzała się do dobierania soczewek kontaktowych albo okularów. Od kilkunastu lat dostępne są jednakże innowacyjne metody korekcji umożliwiające leczenie dalekowzroczności, astygmatyzmu, krótkowzroczności, jak również szeregu innych schorzeń. Szczególnie popularna jest laserowa operacja wzroku znamionująca się wysoką skutecznością. Laserowa korekcja wad wzroku jest zabiegiem bezpiecznym oraz nieinwazyjnym, a pacjent błyskawicznie powraca do zwykłych zajęć. Korygowanie wad wzroku jest możliwe w klinice okulistycznej, gdzie pracuje doświadczony personel, specjalizujący się w innowacyjnych technikach leczenia. Doświadczony optometrysta postawi diagnozę, wybierze odpowiednią metodę leczenia, a następnie wyeliminuje wadę wzroku. Eksperci działający w klinice okulistycznej wykorzystują najnowsze urządzenia diagnostyczne, dlatego są w stanie rozpoznać nawet najrzadsze choroby oczu.

Centrum oka – nie tylko korekcja wzroku

Kliniki okulistyczne podejmują się także terapią innych schorzeń, np. keratoconus, czyli stożek rogówki. Innowacyjne metody jego korekcji polegają między innymi na formowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided czy wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Ponadto okuliści dokonują pomiaru ciśnienia oka, które jest metodą użyteczną w diagnozowaniu stanów zapalnych, jaskry i innych uciążliwych schorzeń. W klinice okulistycznej tworzy się też mapy rogówki – jest to niezbędne przed zabiegami laserowymi, przykładowo operacją zaćmy. Korekta wzroku to rzecz jasna nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się także innymi problemami, jak np. ciałem obcym w oku czy pozbyciem się kaszaków.

Lokalizacja firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]