Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Kliknij tu, aby skorzystać z usług polskiego psychologa Coventry.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zaczęli wyjeżdżać do Wielkiej Brytanii. Obecnie powodu Brexitu zjawisko emigracji praktycznie rzecz biorąc zanikło, jednak ciągle nie brakuje osób skłonnych do pracy czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Często jednak wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać ogrom problemów, z którymi trudno jest sobie poradzić bez pomocy profesjonalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Przebywanie na Wyspach oraz mająca z tym związek rozłąka z rodziną, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, rodzą mnóstwo problemów, którym niezwykle trudno jest sprostać. Rozłąka z bliskimi często wywołuje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto nieraz pojawiają się również kłopoty ze znalezieniem etatu czy integracją ze współpracownikami. Brak opanowania języka, który ciągle jest na porządku dziennym, sprawia, iż błyskawicznie dochodzi do odcięcia się od znajomych z pracy. A od tego już tylko mały krok do utrudniających normalne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Zachowania te wyjątkowo trudno jest poskromić samodzielnie. Z tego powodu nie należy bać się sięgania po wsparcie specjalisty. Wizyta u psychologa jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak wygląda rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie należy bać się, że informacje przekazane w czasie rozmowy będą przekazane komuś innemu. Na psychologu spoczywa bowiem obowiązek zachowania tajemnicy , a zwolnić z niej ma prawo tylko sąd. Przed psychologiem nie należy skrywać swoich kłopotów i niedoskonałości – jego zadaniem jest pomoc w ich rozwiązaniu. Psycholog uczy, w jaki sposób radzić sobie ze stresującymi wydarzeniami, jak również pomaga identyfikować sytuacje konfliktowe. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Wizyta prowadzona jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak martwić się tym, czy będzie zrozumiana oraz czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Lokalizacja firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339