Zlecenie na fundamenty? Skorzystaj z wynajmu szalunków

Pod tym linkiem odnajdziesz pełną ofertę wynajmu szalunków.

Szalowanie jest wymieniane wśród najchętniej wykorzystywanych w budownictwie technik. Na czym się opiera? Szalunek to swego typu forma, którą wypełnia się betonem – zazwyczaj przy wznoszeniu fundamentów. Szalunki bardzo często robione są z drewna, ale łatwo zaobserwować też konstrukcje zrobione z metalu, a niekiedy nawet plastiku. Innymi istotnymi elementami szalunków są dźwigary i podpory, bo te umożliwiają osiągnięcie wymaganych efektów. Jednak ze względu na duże ceny nie wszystkie ekipy budowlane mają własne szalunki. Gdy okażą się niezbędne, mają szansę wszak po prostu je wypożyczyć – tym bardziej, iż wynajem szalunków to dziś bardzo popularna usługa.

Wynajem szalunków – dla których firm?

Zakup swoich szalunków będzie dobrym rozwiązaniem dla przedsiębiorstw często przyjmujących zlecenia na budowę fundamentów, ponieważ jak przed momentem wspomnieliśmy, są one w tym celu niezbędne. Jeśli zaś wykonywanie fundamentów nie jest najważniejszą działalnością danej ekipy, warto rozważyć zalety, jakie daje nam wynajem szalunków. Czemu powinniśmy go wybrać? Przede wszystkim z powodów ekonomicznych – wynajęcie szalunków kilka razy w sezonie okaże się bardziej korzystne niż ich kupno. Dobrze nadmienić także o komforcie, gdyż trzymanie rzadko wykorzystywanych szalunków może powodować pokaźne wydatki.

Wynajem szalunków – jak wybrać?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem szalunków, powinniśmy dokładnie zastanowić się nad tym, jaka firma nam je zapewni. Jak ją znaleźć? Warto zdecydować się na ofertę firmy doświadczonej w dostawach sklejki dla firm budowlano-remontowych – w ten sposób zyskamy pewność, iż szalunki będą solidne oraz praktyczne. Naprawdę ważna będzie również obsługa kontrahenta – w przypadku, kiedy coraz bliższy jest czas startu prac nie możemy pozwolić sobie na opóźnienia. W razie wątpliwości dobrze natomiast skorzystać z sieci i sprawdzić, co o ofercie danej firmy myślą poprzedni kontrahenci.

Lokalizacja firmy:
ABC Szalunki PHU Prata
ul. Skotnicka 272
30-394 Kraków

Mob.: +48 690 999 204
E-mail: [email protected]