Oferta polskiego producenta blach dachowych

Producent blach dachowych - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku zakładane przez dziesięciolecia popularne dachówki betonowe czy ceramiczne. Liczne plusy tych pokryć dachowych przyczyniły się do tego, iż są one świetnym wyborem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z wielu powodów. Po pierwsze są znacznie lżejsze niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale też ułatwia przewóz oraz rozładunek tych elementów. Budowa profilu pokryć dachowych z blachy sprawia, że ich założenie jest nie tylko proste, ale i trwa krócej niż założenie dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich perfekcyjne rozłożenie pochłania z reguły o wiele więcej godzin. Następną ważnym atutem pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do praktycznie rzecz biorąc dowolnej, także niezwykle skomplikowanej, struktury dachu, ponieważ blachodachówkę da się bez problemu przyciąć na wymiar. Takie pokrycia dachowe znakomicie się prezentują zarówno we współczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starymi obiektami, tym bardziej, że mocno przypomina wyglądem dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki wyróżnia również lepsza szczelność. Dodatkowo łatwo je doczyścić. W zasadzie wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, a w razie silnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – polski producent blachodachówek

Żeby zamówić nowoczesne blachodachówki wysokiej jakości nie musisz daleko się rozglądać. Na polskim rynku od trzydziestu lat działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się bogaty wybór blachodachówek, paneli dachowych i blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych tej firmy, funkcjonujących na obszarze 4 województw południowo-wschodniej Polski: lubelskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego oraz małopolskiego. Chlubą firmy REGAMET są produkty z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się dużą odpornością na rdzewienie, powstawanie porysowań, a także uszkodzenia mechaniczne. Regamet dba o wszechstronną obsługę klienta, wobec tego nie licząc własnych produktów oferuje także akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy okna dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych renomowanych producentów.

Lokalizacja firmy:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08