Nowoczesne projekty domów drewnianych

Sprawdź domy drewniane projekt na http://tinyurl.com/h85chwg.

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że takie budynki nie tylko wyglądają niezwykle estetycznie, ale spełniają także inne kryteria. Czy domy drewniane mogą być wykorzystywane jako budynki całoroczne? Gdzie znaleźć projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – ekologiczna posiadłość

Całoroczne domy drewniane to wspaniały pomysł na spełnienie marzenia o własnej nieruchomości. Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów, gdyż posiadają one wiele atutów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza mniejsze koszty. Całoroczne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem zaprawy. Specjaliści podkreślają, że budowa odbywa się w ciągu kilku miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie zupełnie odmienne światy. Domy drewniane całoroczne zachwycają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie budynki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym rozwiązaniom gwarantują funkcjonalność identyczną jak tradycyjne nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – korzystny mikroklimat

Domy drewniane całoroczne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, dzięki czemu wewnątrz panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki wykorzystaniu drewna osoby zmagające się z aeroalergenami czują się po prostu lepiej. Całoroczne domy drewniane cechują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy ich jeszcze docieplać. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu powierzchnia użytkowa domu jest większa. Domy drewniane można konstruować również w zimie, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem mokrych etapów. Kiedy postanawiamy zbudować nowoczesne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Lokalizacja firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]