Wisiorki srebrne

Jeśli chcesz kupić wisiorki srebrne, skieruj się tu.

Magia wisiorków

Noszenie unikalnej biżuterii docenia chyba każda z kobiet. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć ozdobę zwracająca uwagę. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety nie każda z nas może zafundować sobie luksus kupowania takiej ilości biżuterii. Z pomocą przychodzą wisiorki. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszek do wisiorka

Wisiorek może być zawieszony blisko przy szyi albo na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Może to całkowicie odmienić wygląd całości ozdoby.

Równie ważna jest szerokość wybieranego łańcuszka i materiał, z jakiego został wykonany. Zdecydować się można na łańcuszek srebrny, albo też złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (owalu, łzy, rąbu etc) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty użytku codziennego, a nawet z postaciami z filmów animowanych, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Szeroką ofertę istnieje także jeśli rozmawiamy o tworzywie wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z rożnymi kamieniami szlachetnymi.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]