Szukasz unikatowej biżuterii wysokiej jakości? Udaj się do jubilera

Wraz z ożywieniem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie robienia zakupów. Dzisiaj chętnie korzystamy z możliwości zakupów w sieci. I chociaż w internecie można odnaleźć prawie wszystko, nadal wiele artykułów opłaca się nabywać w tradycyjnych sklepach. Pośród nich jest biżuteria.

Zalety zakupów w sklepie jubilerskim

Zakup platynowego wisiorka, broszki bądź pierścionka wiąże się z większym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Tym samym, żeby być pewnym, iż biżuteria spełni w pełni nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar kupić pierścionek bądź obrączki, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie ona wyglądać na naszym palcu. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt luźny albo zbyt ciasny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do właściwego rozmiaru lub sporządzi nowy. Kolejną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej wskazówki jubilera. Zaprezentuje on aktualne nurty we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, pomoże nam dobrać odpowiedni kruszec, a osobom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się na imieniny, komunię czy ślub.

Sklep jubilerski – naprawa uszkodzonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich dzieł, ale również świadczą pomocnicze usługi. Reperacja zniszczonej biżuterii jest nadrzędną z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się wisiorek, złotnik szybko i perfekcyjnie zreperuje go w swoim warsztacie. Zmieni też obwód pierścionka, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś z rodziny, kto miał inny rozmiar palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje również na wisiorku czy pierścionku gratulacje, podziękowania, datę czy też inną ważną dla nas treść. Natomiast jeśli pragniemy obdarować kogoś unikatowym prezentem, ewentualnie mamy swój pomysł na wisiorek lub broszkę, możemy zlecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu mamy niekompletną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Lokalizacja firmy:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]