Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Chcesz kupić kolczyki? Koniecznie odwiedź tę stronę

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety dodatków są zdecydowanie srebrne kolczyki. Są idealne na każdą okazję – bardzo uroczystą i mniej oficjalną. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – które kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże wytworne. Równie często wybierane są długie dodatki, które wspaniale wydłużają szyję. Sprzedawane jako okraszone drogocennymi kryształkami albo całkowicie gładkie. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często dzieje się w przypadku dodatków z tworzyw sztucznych. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc wybierając je zwróćmy uwagę na numer próby oraz sposób ich produkcji.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze olśniewające

Srebrne kolczyki trzeba skrupulatnie pielęgnować i na bieżąco usuwać śniedź, żeby długo prezentowały się nienagannie. Powinno się wycierać je często suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne balsamy czyszczące, a przeznaczone na wyjątkowe wydarzenia kolczyki trzymać w szczelnych szkatułkach. Nie polecamy natomiast anachronicznych sposobów pielęgnacji, takich jak pasta do zębów czy ocet. Tego typu preparaty mocno naruszają elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Największy wybór kolczyków znajdziemy bez wątpienia w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i rozmaite promocje. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który z całą pewnością docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.