Kolczyki kwiatki nałożysz na różne okazje

Jeśli chcesz kupić kolczyki kwiatuszki, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl.

Kwiaty oraz ogólnie otaczające nas rośliny od wieków są jednym z ulubionych motywów używanych przez złotników. Przyczyn tego jest naprawdę sporo. Wśród głównych z nich przytoczyć wypada zdecydowanie duże zróżnicowanie takich wzorów powodujące, iż błyskotki z kwiatami mogą być zakładane zarówno przez dorosłe kobiety, jak i dziewczynki. Nie możemy nie wspomnieć również o atrakcyjnym wyglądzie, którym nierzadko charakteryzują się kolczyki kwiatki oraz pozostała biżuteria inspirowana roślinnymi wzorami – ta wszak wspaniale pasuje zarówno do stylizacji casualowych, jak i gustownych, wieczorowych kreacji. Jak zatem dopasować kolczyki kwiatuszki, aby wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatki – emaliowane albo ubogacone kamieniami szlachetnymi

Kolczyki kwiatuszki bywają naprawdę błyskotliwym uzupełnieniem każdej kreacji – często stają się wręcz dominującym jej elementem. Żeby tak jednakże było, należy je poprawnie dopasować do danej stylizacji. Gdy mówimy o kreacjach wieczorowych albo tych przeznaczonych na oficjalne spotkania, najlepszym wyborem do nich będą bez wątpienia kolczyki kwiatki inkrustowane drogimi kamieniami lub kryształkami Swarovskiego. Przy mniej formalnych, casualowych stylizacjach schludnie natomiast będą wyglądać kolczyki emaliowane. Zwróćmy też uwagę na sposób ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi z reguły zakłada się na sztyfty. Osobną kategorię tworzą kolczyki tworzone z dotychczas sporadycznie używanych przez jubilerów materiałów, jak przykładowo drewno, żywica epoksydowa lub ceramika.

Kolczyki kwiatki to nie wszystko. Inne wzory florystyczne

Będąc wciąż w tematyce kolczyków kwiatuszków, wypada wspomnieć o tym, iż kwiaty to nie jedyny motyw florystyczny, który zdobył uznanie złotników oraz ich klientów. Sporą popularnością cieszą się także wzory inspirowane sylwetce liści oraz kłączy. Nieco rzadziej występują – jakkolwiek możemy natknąć się na nie w sklepach – to kolczyki z motywami kompletnych roślinnych sylwetek bądź owoców.

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]